Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Zajęcia pozalekcyjne w gimnazjum

Kółka zainteresowań dla klas 4 - 8 i gimnazjum w roku szkolnym 2018-2019.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Społeczne Gimnazjum DĘBINKA

 

Dzień tygodnia

Godzina

Nazwa zajęć

Adresaci

Sala

poniedziałek

15.05- 16.05

Kółko gier planszowych II
Karol Bielski

7,8,III

219

 

14.20-15.05

Kółko i krzyżyk- matematyczne wyzwania.

6

204

 

15.15-16.30

Zespołowe gry sportowe
J. Paradowski

4-6

duza sala gim

 

15.15-17.00

Łyżwy Anna Paradowska

6-8 , GIM

lodowisko POSIR

 

15.05- 16.05

Doświadczalne "Poczuj chemię" Natalia Jurzynek

7,8,III

156

wtorek

07.40-8.25

Człowiek w świecie totalitaryzmów.
Renata Kuśnierczak

6-8, III

225

 

07.40-8.25

Fitness and balace
A.Paradowska

6-8, III

mała sala gim

 

07.40-8.25

Kółko szachowe Emilia Podymska

0-6

 
 

14 20-15 05

Sztuka rysowania i malowania
Grażyna Smelkowska-Bober

4-8

 
 

14.20-15.50

Kółko kulinarne - "Smakołyki z Dębinki"

0-3

110

 

14 20-15 05

Kółko gier planszowych
Karol Bielski

5,6

219

 

14 20-15 05

Ziarenka matematyczne.
Monika Pontus - Ćwir

5

202

 

14 20-15 05

Kółko komputerowe/programistyczne
Jakub Laszuk

4-6 SP

11

 

15:15-16:00

Biologia dla odważnych
Karol Bielski

8, GIM

219

 

15.15-16.15

basen dodatkowy
J.Paradowski B.Zagrodzka

4-8, 3 gim

basen AWF

 

15:15 - 16:30

Kółko sportowe Piłka nożna
Łukasz Dziewulski

7-8 , III Gim

duża sala gim

 

15:15-16:00

Kółko komputerowe/programistyczne
Jakub Laszuk

7-8 SP, III GIM

11

 

15:15-16:00

Odyseja Umysłu
Agnieszka Kroll

5

201/09

 

15:15-16:00

Kółko doświadczalne “Slime”
Natalia Jurzynek

kl. 4-5

156

środa

14 20-15 05

Kącik młodego tłumacza
Monika Neumann

kl. 6

203

 

14 20-15 05

Odyseja Umysłu
Agnieszka Kroll, Krystyna Przybył

4-8

201/209

 

14.20-15.50

Kółko kulinarne - "Smakołyki z Dębinki"

1-3

 
 

14.20-15.05

Kółko szachowe
Emilia Podymska

0-3

219

 

15:15-16:00

Kółko szachowe
Roma Jakubowska

4-8 IIIGIM

 
 

15.15-16.30

p. siatkowa
A.Paradowska

7-8 i IIIGIM

duża sala gim

 

15:15

(Dębinka I, kontynuacja) Zespoły wokalne
Karol Napieralski

4-7

211

 

14.20-15.05

Kółko doświadczalne Mały Naukowiec Barbara Kowalik

 

156

 

15:15-16:00

Odyseja Umysłu
Agnieszka Kroll, Krystyna Przybył

4-8

201/209

czwartek

07.40-8.25

p. koszykowa
A.Paradowska

7-8, GIM

duża sala gim

 

07.40-8.25

Spotkania z biologią
Karol Bielski

6,7

219

 

14.20 - 15.50

Kólko kulinarne PALCE LIZAĆ Krystyna Augustyniak - Przybył, Paulina Kostyk

0 -3

110

 

14.20- 15.05

Klapsy-oglądamy,dyskutujemy.E.Korcz,IZawartowska

3-4

120

 

14:20

(Dębinka III, klasy IV,V) Zespoły wokalne
Karol Napieralski

4-7

211

 

15:15-16:00

Fitness and balace
A.Paradowska

SP,GIM

mała sala gim

 

15.15-16.30

p. nożna
J. Paradowski

4-6

duża sala gim

 

15:15-16:00

Zajęcia teatralno- muzyczne
Karol Napieralski, Agnieszka Kroll

 

Aula

piątek

07.40-8.25

Matematyka kołem się toczy , Monka Pontus - Ćwir

8

226

 

14.20 - 15.05

Szkolny klub karciany 2 J. Nowaczyk

2

114

 

14:20 - 15:50 (co 2 tygodnie)

Kółko Matematyczno-komputerowe Jakub Laszuk

4-5

11

piątek

08.30 - 9.15

„Matmaniak 2 na tropie”
Dagmara Więcek

2

128

 

14 20-15 05

(Dębinka II, schola, kontynuacja )
Zespoły wokalne
Karol Napieralski

4-7

211

 

14 20-15 05

Kółko historyczne
Agnieszka Kroll

4 6

210

 

15:15-16:00

Odkrywamy scenę - odkrywamy siebie. Warsztaty teatralne Piotr Reiss

7-8 oraz III GIM

227

 

15:15 - 16:00

Matematyczny KLOPS Jakub Laszuk

4

11

 

15.15 - 16.00

Kółko teatralno - muzyczne. Krystyna Augustyniak - Przybył, Karol Napieralski

0 -3

aula

sobota

 

Kółko turystyczne Piechur
Barbara Kowalik

4-8

 
 

10.00 - 14.00

Kólko turystyczne PIECHUREK, Krystyna Augustyniak - Przybył, Karolina Mikuła

1 -3

spotkanie w holu

 

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne i wyrównawcze w roku szkolnym 2018-2019.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum DĘBINKA

Nazwa zajęć

Klasy

Termin

Prowadzący

Terapia ręki

1,2,3

środa 8.30

Justyna Nowaczyk

Zajęcia kk  z matematyki

2

poniedziałek  8:30

Karolina Mikuła

Zajęcia kk z matematyki

3

czwartek 8:30

Karolina Mikuła

Zajęcia kk z j. polskiego

3

poniedziałek 8.30

Ewa Korcz

Zajęcia kk z j. polskiego

2

wtorek 8.30

Ewa Korcz

zajęcia k-k

8 a, 8 b

wtorek, godz.7.30

I.Zawartowska

zajęcia k-k

4 c,4 d

wtorek, godz.14.20

I.Zawartowska

zajęcia k-k

5 a, 5 b

piątek, godz.7.30

I.Zawartowska

zajęcia k-k

6a, 6 b

piątek, godz.14.20

I.Zawartowska

zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

5a, 5b, 5c, 5d

piątek, 14.20-15.05

P. Reiss

zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

6a, 6b

poniedziałek, 14.20-15.05

M. Spychała-Reiss

zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

7a, 7b

środa, 15.15-16.00

M. Spychała-Reiss

zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

8a, 8b, IIIA, IIIB

poniedziałek, 15.15-16.00

M. Spychała-Reiss

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

5c, 5d

środa 14.20

A.Sommerfeld

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

5c, 5d (grupa SGM)

piątek 14.20

  1. Sommerfeld

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

7a, 7b

czwartek 15.15

  1. Sommerfeld

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

4a, 4b

czwartek 14.20

  1. Sommerfeld

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

III G

środa 7.40

  1. Sommerfeld

zajęcia indywidualne

7a

piątek 15.15

  1. Sommerfeld

 


Pomagają nam