Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Kadra pedagogiczna

 


Monika Neumann
monika.neumann@debinka.pl

 

 


język angielski

 

 


Natalia Pietrzak
natalia.pietrzak@debinka.pl

 


język angielski

 

 


Justyna Karasińska
justyna.karasinska@debinka.pl

 


język angielski

 

 


Judyta Dybikowska
judyta.dybikowska@debinka.pl

 


język angielski

 

 


Erwina Jiya
erwina.jiya@debinka.pl

 


 język angielski

 

 


Renata Kuśnierczak
renata.kusnierczak@debinka.pl

 


język niemiecki, historia

 



Ewa Zalita
ewa.zalita@debinka.pl

 


język niemiecki 

 

 

Agnieszka Gabrysaz
agnieszka.gabrysz@debinka.pl

 

 

język angielski

 

 

Alicja Baszczyńska
alicja.baszczynska@debinka.pl

 

 

język hiszpański

 

 

Paulina Trzebuchowska - Kostyk
paulina.kostyk@debinka.pl

 

 

język hiszpański

 

 

Justyna Kmiecik
justyna.kmiecik@debinka.pl

 

 

język polski

 

 

Adrianna Haładuda
adriana.haladuda@debinka.pl

 

 

język polski

 

 


Magdalena Spychała-Reiss
magda.spychala@debinka.pl

 


język polski

 

 


Agnieszka  Kroll
agnieszka.kroll@debinka.pl

 


historia, zajęcia kreatywności, przedsiębiorczość, edb

 

 


Tadeusz Pietrulewicz
tadeusz.pietrulewicz@debinka.pl 

 


religia

 

 


Agnieszka
Telążka-Hederych
agnieszka.telazka@debinka.pl

 


matematyka

 

 


Monika Pontus-Ćwir
monika.cwir@debinka.pl

 


matematyka

 

 


Teresa Myszkowska
teresa.myszkowska@debinka.pl

 


matematyka, informatyka

 

 

Jakub Laszuk
jakub.laszuk@debinka.pl

 

 

informatyka, matematyka

 

 


Anna Matyja-Bielska
ania.matyja@debinka.pl

 


 zajęcia komputerowe,
Akademia Kreatywności

 

 


Aneta Dwornik
aneta.dwornik@debinka.pl

 

 


zajęcia komputerowe, technika

 

 


Karol Bielski
karol.bielski@debinka.pl

 

 


przyroda, biologia

 

 


Barbara Kowalik
barbara.kowalik@debinka.pl

 


przyroda, geografia

 

 


Grażyna Bober
grazyna.bober@debinka.pl

 


plastyka

 

 


Dagmara Więcek
dagmara.wiecek@debinka.pl

 


edukacja wczesnoszkolna

 

 


Małgorzata Hajder
malgorzata.hajder@debinka.pl

 


edukacja wczesnoszkolna

 

 
Krystyna Augustyniak-Przybył
krystyna.przybyl@debinka.pl

 

 
edukacja wczesnoszkolna

 
Beata Chudziak
beata.chudziak@debinka.pl
edukacja wczesnoszkolna

 


Ewa Korcz
ewa.korcz@debinka.pl

 


edukacja wczesnoszkolna

 

 


Agnieszka Marszałkiewicz
agnieszka.marszalkiewicz@debinka.pl

 


edukacja wczesnoszkolna

 

 

Karolina Mikuła
karolina.mikula@debinka.pl

 

 

edukacja wczesnoszkolna

 

 


Aleksandra Sommerfeld
aleksandra.sommerfeld@debinka.pl

 


psycholog szkolny

 

 


Izabela Zawartowska
iza.zawartowska@debinka.pl

 


psycholog szkolny

 

 


Alicja Kruszelnicka
alicja.kruszelnicka@debinka.pl

 


logopedia

 

 


Anna Paradowska
anna.paradowska@debinka.pl

 


wychowanie fizyczne

 

 


Łukasz Dziewulski
lukasz.dziewulski@debinka.pl

 


wychowanie fizyczne

 

 


Jacek Paradowski
jacek.paradowski@debinka.pl

 


wychowanie fizyczne

 

 

Hubert Brychcy
hubert.brychcy@debinka.pl

 

 

wychowanie fizyczne

 

 

Justyna Nowaczyk
justyna.nowaczyk@debinka.pl

 

 

edukacja wczesnoszkolna,
opieka nad dziećmi w świetlicy

 

 
Małgorzata Jarosz
malgorzata.jarosz@debinka.pl

 


biblioteka

 

 

Bogna Zagrodzka
bogna.zagrodzka@debinka.pl

 

gimnastyka, tańce

 

 

 

Marta Krzewińska
marta.krzewińska@debinka.pl

 

opieka nad dziećmi w świetlicy

 

 

 

Justyna Kosin
justyna.kosin@debinka.pl

 

opieka nad dziećmi w świetlicy

 

 

 

Pomagają nam