Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Zajęcia pozalekcyjne

KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS 0,1,2,3

Kółko zainteresowań

Klasy

Sala

poniedziałek 8.30 - 9.15

Kółko matematyczne Matmaniak 2 na tropie
Dagmara Więcek

2

128

poniedziałek 8.30 - 9.15

Mała Mensa
Anna Bielska

3

011

poniedziałek 14.20 - 15.05, co drugi tydzień

Bajka jest dobra na wszystko - zajęcia z bajkoterapii w bibliotece szkolnej
Magdalena Spychała-Reiss

0,1,2,3

biblioteka

poniedziałek 14.20 - 15.05

Kółko szachowe Szach i mat!
Emilia Podymska

2,3

128

poniedziałek  14.20 - 15.05

Matematyczny klub karciany 2
Justyna Nowaczyk

2

114

wtorek 8.30 - 9.15

ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI
Krystyna Augustyniak - Przybył

 2 3

115

zajęcia od 1 X

wtorek 14.00 - 15.15

Piłka nożna
Hubert Brychcy

 0,1

sala gimnastyczna

wtorek 14.20 - 15.05

Kółko doświadczalne MiniLaby
Aneta Dwornik

 0,1,2,3

sala 221 

wtorek 14.20-15.50

Kółko kulinarne
Ewa Korcz, Agnieszka Marszałkiewicz

 0,1,2,3

111

     

środa 8.30

Matematyczny Klub Karciany 3
Beata Chudziak

3


129

środa 8.30 - 9.25

Kółko szachowe Szach i mat!
Emilia Podymska

0,1

122

środa 14.20-15.05

Kółko doświadczalne Mały naukowiec
Barbara Kowalik

 1,2,3

156

środa 14.20 - 15.50

Kółko kulinarne
Ewa Korcz, Agnieszka Marszałkiewicz

 0,1,2,3

111

środa 14.20 - 15.05

KÓŁKO KOMPUTEROWE: koduję, programuję, szyfruję
Aneta Dwornik

 0,1,2,3

011

środa 15.05 - 15.50

KÓŁKO KOMPUTEROWE: koduję, programuję, szyfruję
Aneta Dwornik

0,1,2,3

011

środa 15:05 - 15:50

ZESPÓŁ WOKALNY
Karol Napieralski

6,7

211

czwartek 8:30 - 9.15

Coś z niczego
Grażyna Smelkowska-Bober

 0,1,2,3

111

czwartek 8:30 - 9.15

Kółko szachowe Szach i mat!
Emilia Podymska

0,1

122

czwartek 8:30 - 9.15

Po nitce do kłębka
Ewa Nawrocka

 1,2,3

118

czwartek 8:30 - 9:15

KÓŁKO KOMPUTEROWE: koduję, programuję, szyfruję
Anna Bielska

0, 1, 2, 

011

czwartek 14.20-15.05

Klaps
Iza Zawartowska
Ewa Korcz

 3,4

120

czwartek 14.20-15.50

Kółko kulinarne Palce lizać
Paulina Kostyk, Krystyna Przybył

0,1,2,3

110

czwartek 14.15 - 15:00

ZESPÓŁ WOKALNY
Karol Napieralski

5

211

czwartek 15:05 - 15:50

ZESPÓŁ TEATRALNO - ESTARADOWY
Karol Napieralski, Agnieszka Kroll

4,5,6,7

211

piątek 8.30-9.15

Kółko doświadczalne Mały naukowiec
Natalia Jurzynek

 1,2,3

156

piątek 14.20 - 15.40

Piłka nożna
Hubert Brychcy

 2,3

sala gimnastyczna

piątek 14:15 - 15:00

Kółko teatralne
Karol Napieralski, 

 1,2,3

211 lub sala audiowizualna

piątek 15:05 - 15:50

SCHOLA / ZESPÓŁ WOKALNY
Karol Napieralski

6,7

211

sobota (jedna w miesiącu)

Kółko turystyczne Piechurek
Karolina Mikuła, Krystyna Przybył

 1,2,3

Hol szkoły -zbiórki


ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE DLA KLAS 1-3

Zajęcia

Dla klas

Sala

poniedziałek 8.30 - 9.25


Gimnastyka korekcyjna
A.Paradowska, J. Paradowski

1,2,3

sala gimnastyczna

poniedziałek 8.30


Terapia ręki
Justyna Nowaczyk

1,2,3

114

poniedziałek 8.30


Zajęcia korekcyjno-kompesacyjne z j.polskiego
Ewa Korcz

2,3

120

wtorek 8.30 - 9.25


Gimnastyka korekcyjna
A.Paradowska, J. Paradowski

1,2,3

sala gimnastyczna

wtorek 8.30


Zajęcia korekcyjno-kompesacyjne z j.polskiego
Ewa Korcz

2,3

120

środa  8:30


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  z matematyki
Karolina Mikuła

2,3

121

czwartek 7.40 - 8.25


Gimnastyka korekcyjna
J. Paradowski

1,2,3

sala gimnastyczna

czwartek 8.30


Terapia ręki
Justyna Nowaczyk

1,2,3

114

piątek 8.30


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne z matematyki
Karolina Mikuła

2,3

121


OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA DZIECI Z KLAS 4-8

Kółko

Klasy

Sala

poniedziałek 14.10 - 15.30


Łyżwy (płatne)
J.Paradowski

4,5,6,7,8

 

poniedziałek 14.20 - 15.05


KÓŁKO DZIENNIKARSKIE
Adriana Haładuda

4,5,6

141

poniedziałek 14.20 - 15.05


Kółko komputerowe 
Jakub Laszuk

6

011

poniedziałek 14.20 - 15.05


KÓŁKO MATEMATYCZNE Zobaczę, zrobię, zapamiętam
Monika Pontus - Ćwir

5,6

226

poniedziałek, 14.20-15.05


KÓŁKO MATEMATYCZNE Triki Matematyki
Teresa Myszkowska

4

s. 209/ s.215 ( komputerowa)

poniedziałek 14:20-15:05

Odyseja Umysłu
Agnieszka Kroll, Anna Bielska

4,5,6,7

211

poniedziałek 14.20-15.05

Zajęcia teatralne Odkrywać scenę - odkrywać siebie.
Piotr Reiss

5,6,7,8

sala audiowizualna

poniedziałek 15.10-16.45


Łyżwy (płatne)
J.Paradowski

4,5,6,7,8

 

poniedziałek 15.10-16.20


Zespołowe gry sportowe
A. Paradowska

 4,5,6

sala gimnastyczna

poniedziałek 15.15-16.00


Koło biologiczne Z natury dociekliwi
Róża Andrzejczak

5,6

219

środa 14.20 - 15.05

Kółko doświadczalne - Mały Naukowiec
Barbara Kowalik

1,2, 3 

156

poniedziałek 15:15-16:00

Odyseja Umysłu
Agnieszka Kroll, Anna Bielska

 5,6

211

poniedziałek 15.20 - 16.05


Kółko komputerowe 
Jakub Laszuk

4,5

011

wtorek, 7.40-8.25


Kółko historyczne Człowiek w świecie totalitaryzmów
Renata Kuśnierczak

6,7,8

225

wtorek 7.40 - 8.25


Fitness i balance
A.Paradowska

4,5,6,7,8

sala gimnastyczna

wtorek 14.20 - 15.05


Mała Mensa
Anna Bielska

4

219

wtorek 15.15 - 16.30


Kółko gier planszowych
Anna Bielska

5,6,7,8

219

wtorek 15.10 - 16.15


Doskonalenie nauki pływania (zajęcia płatne)
J.Paradowski B.Stabno

4,5,6,7,8

 

wtorek, 15.15


Kółko historyczne Tropimy tajemnice i zagadki historii
Agnieszka Kroll

4,5,6

203

wtorek, 15.15 - 16.00


Koło sportowe - gry zespołowe/piłka siatkowa
Łukasz Dziewulski

7,8

sala gimnastyczna

środa 7.40 - 8.25


Kółko doświadczalne Poczuj chemię
Natalia Jurzynek

7,8

156

środa 7.40 - 8.25

Kółko szachowe Szach i mat!
Emilia Podymska

4,5,6,7,8

122

środa 7.40 - 8.25


Let’s discover GB and the USA (Odkrywamy Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone)
Agnieszka Gabrysz

5,6

201

środa, 14.20-15.05


KÓŁKO MATEMATYCZNE Triki Matematyki
Natalia Jurzynek

5

210

środa, 14.20-15.05


SmartKid
Judyta Dybikowska

4,5

202

środa 15.10 - 16.15


Piłka siatkowa
A.Paradowska

 7,8

sala gimnastyczna

środa 15:15-16:00

KÓŁKO PLASTYCZNE Mali Artyści
Grażyna Smelkowska-Bober

 4,5,6,7

111

środa 15:15-16:00

Odyseja Umysłu
Agnieszka Kroll, Anna Bielska

 6,7

214

środa 15.15 - 16.00


KÓŁKO MATEMATYCZNE Triki Matematyki
Jakub Laszuk

6

215

środa 15:15

Zespoły wokalne Dębinka
Karol Napieralski

 4,5,6,7,8

211

czwartek godz. 7.40 - 8.25


KÓŁKO MATEMATYCZNE  Matematyka kołem się toczy
Monika Pontus - Ćwir

7

226

czwartek 7.40-8.25


Piłka koszykowa
A.Paradowska

7,8

sala gimnastyczna

czwartek, 14.20-15.05


Klaps!
Ewa Korcz, Iza Zawartowska

 3,4

120

czwartek 14.20


Kółko komputerowe 
Jakub Laszuk

4,5

011

czwartek 15.15 - 16.00


Fitnes i balance
A.Paradowska

4,5,6,7,8

sala gimnastyczna

czwartek 15.10 - 16.20


Piłka nożna
J. Paradowski

 4,5,6

sala gimnastyczna

czwartek 15.15 - 16.00


Zajęcia teatralno- muzyczne
Karol Napieralski, Agnieszka Kroll

4,5,6,7

211

czwartek 15.15 - 16.00


Kółko doświadczalne Karuzela eksperymentów
Natalia Jurzynek

4,5,6

156

czwartek 14.00

Zespoły wokalne Dębinka
Karol Napieralski

 5 

211

piątek 7.40 - 8.25


Kółko doświadczalne Karuzela eksperymentów
Aneta Dwornik

4,5,6

221 

piątek 15:00

Zespoły wokalne
Karol Napieralski

 7

211

Piątek - 15.15 - 16.00

Kółko geograficzne                                                                Barbara Kowalik

Sobota (raz w miesiącu)

Kółko turystyczne Piechur                           
Barbara Kowalik

  7 - 8


4 - 8

219


ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE 4-8

Zajęcia

Klasy

Sala

poniedziałek, 15.15-16.00


Obowiązkowe repetytorium - język polski
M. Spychała-Reiss

8a, 8b

227

czwartek, 15.15-16.00


Obowiązkowe repetytorium - język polski
M. Spychała-Reiss

8a, 8b

227

piątek 7.40 - 8.25


Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
M. Spychała-Reiss

8a, 8b

227

wtorek 7.40 - 8.25

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
A. Haładuda

4, 5

141

wtorek 7:40

zajęcia wyrównawcze S.O.S matematyczny
A. Telążka

8

226

środa 7.40 - 8.25

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
A. Haładuda

7

141

czwartek 7.40 - 8.25

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
A. Haładuda

6

141

termin zostanie ustalony z uczniami


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
I.Zawartowska

4,5

125

środa, godz. 7.40 - 8.25


Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Teresa Myszkowska

7

226

czwartek 7:40 - 8:25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Natalia Jurzynek

5

156

piątek 7:40 

zajęcia z uczniem zdolnym klasa 8
A. Telążka

8

225

piątek 7.40 - 8.25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki 
Monika Pontus - Ćwir

6

203













Pomagają nam