Język strony
Zaloguj się do dzienniczka

Pożegnanie absolwentów

Zgodnie z wieloletnią tradycją „Dębinki” w wigilię zakończenia roku szkolnego odbyła się ceremonia pożegnania absolwentów naszego gimnazjum. Na początek miała oczywiście miejsce część oficjalna. W jej trakcie Pani Dyrektor Beata Łuczak – Wencel wręczyła nagrody za szczególn osiągnięcia – tzw. Statuetki Dębowego Liścia. Z dumą należy wspomnieć, że w tym roku zdecydowano się przyznać aż siedem statuetek.

Nagrody i podziękowania otrzymali także Rodzice, którzy przez wiele lat wspierali swoją pracą, zaangażowaniem oraz pomocą merytoryczną pracę szkoły w różnych sferach.

Po krótkiej przerwie rozpoczęło się pożegnalne przedstawienie przygotowane przez absolwentów. Jak zwykle nie obyło się bez śmiechu i wzruszeń. Akcja rozgrywała się podczas matury z języka polskiego. W tym stresującym momencie umysł głównego bohatera zaczęły nawiedzać postaci z bajek, które – mimo realistycznych kostiumów – do złudzenia przypominały dawnych przyjaciół z gimnazjum.

Jak łatwo się domyślić, spiętrzenie zdarzeń mających miejsce na scenie doprowadziło ostatecznie do szczęśliwego zakończenia i… podziękowań, które absolwenci przekazali wszystkim tym, którzy przez lata tworzyli ukończoną przez nich właśnie szkołę.

Znów były łzy wzruszenia, uczucia dumy i radości. Kolejny rocznik Dębinkowiczów ruszył w świat… Życzymy im wielu sukcesów i szczęśliwych chwil.

Pomagają nam