XII Szkolny Dębinkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
XII Szkolny Dębinkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, który odbył się w hali widowiskowo - sportowej Puszczykowie - jak zawsze udany!
Przy wspaniałym doping rodziców, z pięknymi układami tanecznymi cheerleaderek oraz z zawodnikami, którzy dali z siebie wszystko.
Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej imprezy: nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom. Szczególne podziękowania dla Pana Seweryna Kucharskiego Pana Rafała Śmigórskiego (współorganizatorów i prowadzących imprezę).
Dziękujemy Szkolnemu Klubowi Wolontariusza, który w czasie turnieju pracował na rzecz zbiórki dla chorego absolwenta - Mikołaja Żołędowskiego, który przeszedł autoimmunologiczne zapalenie mózgu i wymaga długiej rehabilitacji.
Ogromne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród:
- PANI JAGODA GOŁĘBIEWSKA - SWGK Consulting Sp. z o.o.
- PAN DOMINIK ZDZIABEK:
- Zakład Budowlano - Remontowy BUDREM Sp. z o.o. Sp. k. Ostrów Wielkopolski
- Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. INWESTYCJE i NIERUCHOMOŚCI Sp.k. Ostrów Wielkopolski
- PAN IRENEUSZ STACHECKI – sponsor opieki medycznej
WYNIKI TURNIEJU:
ROCZNIK 2013
„Królewskie Diabełki” 1 : 0 „Wulkany Energii”
Król Strzelców – Mateusz Rożentalski
Król Strzelców – Adam Wojciechowski
ROCZNIK 2012
I miejsce – kl. 1a „ Dębinkowe Czempiony”
II miejsce – kl. 1b „ Diabełki”
III miejsce – kl. 1c „ Pikachu”
Król Strzelców – Bruno Jasiczak
ROCZNIK 2011
I miejsce – kl. 3b „ Legendarne Pączusie”
II miejsce – kl. 2a „ Bez Nazwy”
III miejsce - kl. 2b „ Niepokonane Smoki”
Król Strzelców – Gustaw Świderski
ROCZNIK 2010
I miejsce – kl. 4b „ FC Byczki”
II miejsce – kl. 4a „ FC 4a”
III miejsce – kl. 3a „ Ogniste Smoki”
Król Strzelców – Franek Konieczny
ROCZNIK 2008-2009
I miejsce – kl. 5a „ Dębinkow Orły”
II miejsce – kl. 5c „ Królewskie Meduzy”
III miejsce – kl. 5b „ FC Kafle”
III miejsce – kl. 5d „ Twardziele”
Król Strzelców – Igor Pyżalski
ROCZNIK 2006-2007
I miejsce – kl. 6a „ Szczebrzeszyńskie Chrząszcze”
II miejsce – kl. 6b „ Ogniste Strzały ”
III miejsce – kl. 6c „ Noł nejm”
IV miejsce – kl. 6d „ Złote Pioruny”
Król Strzelców – Piotr Rogowski
ROCZNIK 2003-2005
I miejsce – kl. 7a „ Supa Strackerss”
II miejsce – kl. 8ab „ WIFI Klan”
III miejsce – kl. 7b „ Zielone Kasztany”
Król Strzelców – Mikołaj Machoj
Beata Łuczak – Wencel